We have pictures, which are important to you,

professionally printed, then mounted onto quality plywood

and beautiful photoblocks,

as special as your story, are ready!

 

Don’t let your valued memories fade away –

keep them alive with our handcrafted photoblocks!

Z

Erikujulised pildid

 

Mitte ainult ristkülikud, vaid ka ovaalid, ringid,  südamed, kuubikud, käe- ja kaelaehted – puidupildid on sama mitmekesised kui sinu fotod!

Z

Lihtne tellida

 

Vali puidupildi kuju ja suurus ning lae oma foto üles. Tasu pangalingiga ja peagi saad puidupildi seina riputada või lauale panna.

Z

Lihtne paigaldada

 

Kõik puidupildid on koheselt riputusvalmis. Tellides fotoseina, saad kaasa paigaldusšablooni! Lihtne ja loogiline 🙂

Puidupildid

Puidupildid on erikujulised vineerile kantud fotod, luksuslikud käsitöötooted. Kasutame fotode printimisel maailmaklassi Epsoni-laborit. Puidupiltide toorikud on valmistatud kvaliteetsest 15 mm kasevineerist. Pärast foto puidule kandmist katame selle kaitsekihiga, mis kaitseb puidupilti mustuse ja UV-kiirguse eest.
Puidupilte võib puhastada pehme lapiga. Teravad esemed võivad pildipinda kriimustada, seepärast ei tohi puidupilte panna vastakuti ilma kaitsva vahekihita. Puidupildid on mõeldud tubaseks kasutamiseks. Nagu kõiki kunstiteoseid, peab puidupilte hoidma eemal otsesest päikesevalgusest.
Puidupilte luues on me eesmärk teha iga puidupilt nii, nagu teeksime seda oma kallitele. Oleme teinud hulgaliselt katsetusi ning tavaoludes peavad me puidupildid ajaproovile vastu. Parima tulemuse saab kõrge resolutsiooniga originaalfailist. Prindime fotod .jpeg ja .jpg failidest. Seinapildid on kaalu vähendamiseks tagaküljest freesitud.
Pildi servad ja nurgad on käsitsi lihvitud, nii jääb puidupind lisaks pildi küljele veidi paistma ka eestvaates. Puidupildid on riputusvalmis. Piltidel on riputuskohad ning soovi korral paigaldame piltidele kinnitusteibid. Fotoseintega on kaasas paigaldusšabloon, et paigaldamine oleks veelgi lihtsam.
Puit on naturaalne materjal, sel on alati oma eripära. Pea meeles, et puidupildid on käsitöötooted, mitte vabriku masstoodang. Puidupiltide servad on töödeldud käsitsi. Samuti on kantud kaitsekiht puidule käsitsi. Seepärast on iga toode teisest veidi erinev.

Meist

Woodprint on pereettevõte, mille eesotsas on Võrumaal Rõuges elavad nelja ägeda lapse vanemad Grethe Rõõm ja Taavi Karu.

Teeme puidupilte, sest meid inspireerib võimalus aidata inimestel näidata armastust oma lähedaste vastu. Puidupiltide abil saab teha oma tähenduslikud fotod nähtavaks.

Woodprint saab hoogu Ajujahil ja Loov Eesti PESA programmis osalemisest. Oleme selle eest tänulikud.

“Panin ehte kohe käele ja võttis ikka päris emotsionaalseks olemise, niivõrd armas asi – näha kõiki oma maailma armsamaid koos oma käel ……., tavapäraselt on ikka nii, et korraga koos olemist on väga vähe.”

Triinu Temberg

Kontakt

15 + 12 =

Grethe ja Taavi

www.woodprint.ee

info@woodprint.ee